Markalı V Yaka İnce Kesim Kadın Tişört

Kadınlar ve Erkekler İÇİN ÖZEL Tişört: İstediğiniz özel tişörtleri seçtikten sonra, bize tişört üzerine basılmasını istediğiniz tasarımı sağlayacaksınız. Tecrübeli tişört tasarımcımız tişörtler için tüm tasarımları optimize edebilir ve bu bize herhangi bir özelleştirilmiş resim, grafik, metin veya logo yazdırabileceğimizin güvenini verir. Kadınlar ve Erkekler için mürettebat tişörtünüze eklemek istediğiniz her türlü bilgi, tişörte uyacak şekilde uyarlanacaktır.

Ürün ayrıntıları

Açıklama

1) Kadınlar ve Erkekler İÇİN ÖZEL Tişört: İstediğiniz özel tişörtleri seçtikten sonra, bize tişört üzerine basılmasını istediğiniz tasarımı sağlayacaksınız. Tecrübeli tişört tasarımcımız tişörtler için tüm tasarımları optimize edebilir ve bu bize herhangi bir özelleştirilmiş resim, grafik, metin veya logo yazdırabileceğimizin güvenini verir. Kadınlar ve Erkekler için mürettebat tişörtünüze eklemek istediğiniz her türlü bilgi, tişörte uyacak şekilde uyarlanacaktır.

2) POLARIS Kadın ve Erkek tişörtleri, babanın doğum günü, yıldönümü, özel günler veya babalar günü gibi özel günler için en iyi hediyeleri oluşturur. Yaşamınızdaki insanın anma olayı ne olursa olsun, özel tişörtlerimize gelin. Ürünlerimizi kişiselleştirilmiş bir mesajı olan yüksek kaliteli bir hediye kutusunda da teslim ediyoruz. Hediye paketi mevcut.

cotton spandex tshirts

Parametre

eşya yok

PPL-15542

Malzeme:

100% pamuk

Yaş

Yetişkinler

Boyut

XS-XXXL

Renk

Renkli

Adedi

10 parça

dizayn

Sizin için yapabileceğimiz herhangi bir tasarım

Örnekleme zamanı

5-7gün

FOB Fiyat

(Kumaş ve Kaliteye Göre)


Fiyat hakkında

1. Rekabetçi bir fiyatınız var mı?

Tabii ki, biz kendi fabrika var, bu yüzden size rekabetçi sunabiliriz.

Bir deneyin, bunu bileceksiniz.

2. İndirimi nasıl alabilirim?

İndirim, sipariş miktarınıza bağlıdır. Küçük sipariş de kabul edilir.

Siparişinizi% 5-10 indirim almanıza yardımcı olabilir.

Hammadde ve özel logo fiyatı etkileyecektir.

 

Kalitesi hakkında

1. Kaliteyi nasıl kontrol ediyorsunuz?

Fabrikamız ürün üretiminde on yıllık bir deneyime sahiptir. Ve tüm çalışanlarımız ürünlerde 14 yıllık deneyime sahiptir. Bitmiş ürünleri birer birer kontrol ediyoruz; Kalitenin iyi olduğundan emin olun.

2. Kötü kalitede mal alırsam nasıl yapabilirim?

Bize kaç adet hatalı mal olduğunu, bize fotoğraf gönderdiğini söyle, biz senin için malları yeniden yapacağız.

ADEDI hakkında

1. sizin moq nedir?

Eski müşterilerimize ADEDI yoktur. 1 0 PCS, 50 PCS, 100 PCS… TAMAM.

Profesyonel bir alıcıysanız veya ürünlerde uzmansanız, sizin için çok az miktarda işlem yapabiliriz. 50 adet veya 100 adet tamam. Bundan sonra daha büyük bir tane olacağını umuyoruz. O zaman size ADEDI olmayacak.

Yeniden satış hizmeti de veriyoruz, gerçekten bizden ürün almak istiyorsanız, lütfen satışlarımızla iletişime geçin, size yardımcı olabilirler.

 

Teslim süresi hakkında

1. Genellikle, miktarına göre 7-15 iş günüdür.

2. Acil sipariş için, miktarınıza göre sadece 6-9 iş günü sürecektir.

CLOTHES FACTORY2company office1

Hot Tags: markalı v yaka ince kesim bayan tişört, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, ücretsiz örnek
Sorgulama

You Might Also Like