Basketbol Fan Alışveriş Çantası Katlanır

1) Kolay saklama ve rahat alışveriş: Araç veya mutfak çekmecenizde kolay saklama için düz ve düzenli bir şekilde katlanırlar. Sert yapı, çantaları sağlam tutar ve yerinde kalır, böylece arabanızda hiçbir şey kaymaz. Sepetinizde ve kasada açık ve dik durmak, yükleme ve boşaltma marketlerini kolayca yapar.
2) Taşıması kolay: Yalnızca omzunuz üzerinde rahatça taşımak için ekstra uzun kayışlar içermez, aynı zamanda aracınızdaki veya bagajınızdaki ağır yükleri iki elinizle kolayca kaldırabilmeniz için yan tutamaklara sahiptir.

Ürün ayrıntıları

Açıklama

1) Kolay s torage ve   c Dikkatli zıplama : Otomobilinizde veya mutfak çekmecenizde kolay saklama için düz ve düzenli bir şekilde katlanırlar. Sert yapı, çantaları sağlam tutar ve yerinde kalır, böylece arabanızda hiçbir şey kaymaz. Sepetinizde ve kasada açık ve dik durmak, yükleme ve boşaltma marketlerini kolayca yapar .

2) Kolayca anlaşılır : Sadece ekstra özellik içermiyorlar   omzunuzda rahatça taşımak için uzun kayışlar, ancak iki elinizle aracınıza veya bagajınıza ağır yükleri kolayca çıkarmak için yan tutamaklar da vardır .

3) Çoklu kullanım : Yiyecek, ürün, çiçek, tuvalet malzemeleri, çamaşırhaneler, kitaplar, oyuncaklar, okul gereçleri, temizlik malzemeleri ve daha pek çok şeyden, bu çantalar neredeyse her işi halledebilir. Market alışverişi yapmak, çiftçi pazarları, piknik yapmak, kamp yapmak, botla gezmek, geziler yapmak veya evde, ofiste ve okulda şık bir saklama kutusu olarak hizmet etmek için idealdir .

3) C uygun: C dolabınıza kolayca oturması için bir kat, eldiven   kutu, bagaj, çanta veya el çantası.

canvas bag


Parametre r

eşya yok

PPL-STT004

Boyut

Özelleştirilmiş s ize

Malzeme

40-120gsm ve fırın plyopropilen

dizayn

Özelleştirilmiş kabul edilir

Renk

Beyaz, b eksikliği, boş, b lue veya seçim olarak diğer Pantone renk

Baskı

İpek s ekran   / ÖĞRETİM VE ÇALIŞTIRMA

Paketleme

Standart ihracat karton veya c kullanıcının isteği

Oem veya odm

Hoşgeldiniz

stil

Saplı , katlanabilir

özellik

Yeniden kullanılabilir, kurutulabilir, f ashionable, kurutulabilir , su geçirmez ve h eavy görev

Teslimat süresi

Onaylandıktan sonra numune 15-30 gün üretim için

Aksesuarlar

Plastik insert eklenebilir

Uygulama

Promosyon ürünleri , alışveriş veya market


SSS

1. Sipariş Verme :

1) Birinci adım: İlgilendiğiniz Ürünü Seçin

2) İkinci adım: Bize seçtiğiniz ürünün miktarını ve ürün detaylarını söyleyin.

3) Üçüncü adım: Ürününüzü özelleştirin veya boş bırakın. Özelleştirmek için kendi resminizi e-postayla gönderebilir veya bir tasarım talep edebilirsiniz.

4) Dördüncü adım: Kontrol etmeye ve siparişinizi yerine getirmeye hazır olana kadar Adım 1 / 3'ü tekrarlayın.

 

2. Her özelleştirilmiş ürünün fiyatını nasıl belirleriz?

Profesyonelliğimize inan. Ürünün fiyatı, sağladığınız yapıtın, çizimlerin, çizimlerin veya basılı grafiklerin karmaşıklığına ve ürünü yapmak için ihtiyaç duyduğumuz kumaşların ve malzemelerin tahmini satın alma süresine bağlıdır. Özelleştirilmiş bir ürün için genel satın alma fiyatı 0,50 ABD doları ile 60 ABD doları arasında veya daha fazladır. Amacımız, resminize, çizimlerinize, çizimlerinize veya desenlerine (>% 90 benzerlik) mümkün olduğunca yaklaşmak için ürünlerimizi oluşturmaktır.


Hot Tags: katlanır basketbol fan alışveriş çantası, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, ücretsiz örnek
Sorgulama

You Might Also Like