Ana sayfa > Haber > İçerik

304 paslanmaz çelik ve sıradan paslanmaz çelik arasındaki fark nedir?

May 15, 2019

304 stainless steel mug

Üretim ve hayat, biz sık sık çok sayıda 304 paslanmaz çelik ürün görmek ama birçok arkadaş 304 paslanmaz çelik malzeme 304 paslanmaz çelik ve sıradan paslanmaz çelik arasındaki fark nedir daha iyi olduğunu?


Yüksek sıcaklık Dayanımı: sıradan paslanmaz çelik ile karşılaştırıldığında, 304 paslanmaz çelik daha iyi yüksek sıcaklık dayanımı vardır. Sıcaklık dayanabilir 800 dereceye kadar. Sıradan paslanmaz çelik bu sıcaklık dayanıklı olamaz.


Anti-korozyon: en yaygın olarak kullanılan krom-nikel, kimyasal özellikleri açısından Anti-korozyon, 304 paslanmaz çelik iyi anti-korozyon işlevi vardır bu yüzden nispeten istikrarlı, böylece 304 paslanmaz çelik var.


Yüksek tokluk: 304 paslanmaz çelik iyi processability ve yüksek tokluk vardır. Üretim sürecinde, paslanmaz çelik iyi processability vardır ve ürün kalite ürünler üretirken daha yüksektir.


İçeriği kurşun: 304 paslanmaz çelik 304 paslanmaz çelik genellikle gıda kalite paslanmaz çelik sıradan paslanmaz çelik doğrudan olamaz vücut için zararlı olan daha fazla kurşun içerirken, denir böylece sıradan paslanmaz çelikten, daha az kurşun içeren yemek aletleri kullanılır.


304 paslanmaz çelik paslanmaz çelik bir türüdür. Pek çok avantajı vardır. 304 paslanmaz çelik metal içeriği daha fazla sıradan paslanmaz çelik, bu yüzden daha fazla mükemmel özellikleri yoktur.