Ana sayfa > Haber > İçerik

Kağıt Torba Çeşitleri

Apr 03, 2019

Kağıt poşetin çeşitliliği çok fazla, kağıt malzemenin çeşitliliği çeşitlilik gösteriyor, tasarım da çok fazla.


Malzemeye göre ayrılabilir: beyaz kağıt torbalar, beyaz kağıt torbalar, bakır kağıt torbalar, kraft kağıt torbalar ve az sayıda özel kağıt üretimi.


Beyaz kart kağıt: beyaz kart kağıt güçlü ve kalın, yüksek sertlik, direnç ve pürüzsüzlük ile kağıt yüzeyi düz, yaygın olarak kullanılan kalınlık 210-300 gram beyaz kart kağıt, en çok kullanılan 230 beyaz kart. Beyaz kart kağıdına basılmış kağıt torba, tam renkli, kağıt dokusu da çok iyi, tercih ettiğiniz özel.


Kuşe kağıt: kuşe kağıt çok düz bir yüzey, yüksek beyazlık, pürüzsüzlük, parlaklık iyidir, ancak grafikleri de yazdırır, ekran, üç boyutlu bir anlama sahiptir, sık kullanılan 128g-300g kalınlığında, kaplamalı kağıt baskı etkisi ve beyaz kart, beyaz kartın sertliğinden daha az, beyaz kart ile karşılaştırıldığında, renk tam parlak.


Beyaz kraft kağıt: beyaz kraft kağıt, patlama derecesi yüksek, iyi tokluk, yüksek mukavemet, renk stabilitesi olarak eşitlik kalınlığı, ilgili devlet düzenlemelerine uygun olarak plastik torbaların, süpermarketlerin ve yabancı ülkelerin kullanımını sınırlama, Avrupa ve Avrupa Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkeler çevre koruma torbasını, plastik kirliliğinin sıkı kontrolünü savunuyor, plastik torbalar çevre kağıt torba, beyaz kraft kağıt ile değiştirilecek, pazar beklentileri iyi görünüyor. % 100 saf odun hamuru üretimi, çevre koruma toksik olmayan, yenilenebilir çevre koruma, beyaz kraft kağıt tokluğu çok iyi ve çevre koruma giysi bez çantalar, yüksek dereceli alışveriş torbaları üretiminde yaygın olarak kullanılan film ile kaplanmamış. 120 gram ortak kalınlık -200 gram beyaz kraft kağıt, kağıt parlaklık ve parlaklık içermez, beyaz kraft kağıt mürekkepleri çok büyük içeriğe yazdırmak için uygun değildir.


Kahverengi kağıt: kahverengi kağıt olarak da bilinir. Alışveriş torbaları, zarflar vb. Için yaygın olarak kullanılan, yüksek çekme mukavemeti, yüksek tokluk, genellikle kahverengi ve sarı, yüksek yırtılma mukavemeti, yırtılma ve dinamik güç. 120g - 300g kalınlığında kahverengi kraft kağıdı yaygın olarak kullanılır. Kraft kağıdı genellikle siyah beyaz veya iki renkli baskı için uygundur ve renk karmaşık el yazması değildir. Beyaz karton, beyaz kraft kutu kaplı kağıt ile karşılaştırıldığında, sarı kraft kağıt fiyatı en düşüktür.


Sadece bu değil, aynı zamanda gri tahta ve kara tahta da var. Bugün size çok şey tanıtıyorum. Çevreyi korumak için çevremizdeki alışveriş çantalarını alalım.


kraft shopping bag