Ana sayfa > Haber > İçerik

Hediye Kutusunun Avantaj ve Gelişme Trendi Vermesi

Apr 09, 2019

folding packing box

· Mükemmel hediye: Her zaman küçük bir hediye vardır; güzel hediye kutusu da kalbinizi temsil eden mükemmel bir hediye taşır ve çok sevecendir.


· Paranın değeri: Kağıt ambalaj hediye kutusundaki her hediyenin piyasa fiyatı, hediye kutusunun fiyatından daha yüksektir; tüccar size en iyi kaliteyi ve mükemmel hediye kutusunu sağlayacaktır.


· Mobil ve esnek: kağıt kutusu her zaman, fırsat, olay hediye için uygundur; alıcı ne zaman ve nerede açılacağı ve kullanılacağına karar verir.


· Çok kişili paylaşım: Unutulmaz her anı arkadaşlarınızla, iş ortaklarınızla paylaşabilirsiniz.


· Asla solmaz: Harika bir andan sonra, hafıza hala derin, hediye kutusu unutulmaz hediye vericileri dikkatlice seçerek izliyor.


Çin’in reformunun derinleşmesi ve açılmasıyla birlikte uluslararası borsalar daha sıklaşmakta, uluslararası politika, ekonomi, kültür, spor, ticaret ve dini faaliyetler artmakta, ürünler için ambalajlama gereksinimleri artmakta ve ambalajlar artmakta, destekleyici bir sektör olarak daha popüler hale geliyor. Olgun, geniş bir gelişme alanı ve pazar beklentileri gösteriyor.


Hediye kutusu çok çeşitli uygulamalara ve çok çeşitli uygulamalara sahiptir. Görgü kuralları bakımından, Çin'in büyük bir pazar kapasitesi ve büyüme alanı var. Muhafazakar tahminlere göre, Çin'in yıllık hediye tüketimi 60 milyar yuan'ı geçiyor ve Çin'in DTÖ'ye katılımı ve Olimpiyat teklifinin başarısı ve insanların yaşam standartlarının iyileştirilmesiyle, hediye piyasası uzun bir süre boyunca istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeyi sürdürecek saati. Hediye kutusu pazarındaki alanın çok geniş olduğu görülebilir.