Ana sayfa > sergi > İçerik

Dünyaca ünlü marka bira

Aug 27, 2019

1.Westvleteren, Belçika'daki Trappist'i üreten en küçük bira fabrikalarından biridir. Sadece ürünlerinin çok sınırlı bir kısmını ihraç ediyorlar. Bu kahverengi bira, yumuşak bir damak, Karamel aromalı ve hafif bir armut, üzüm ve erik tadı olan ince beyaz bir köpüğe sahiptir. Westvleteren, Belçika birasının en yüksek örneğidir. Güçlü bir tadı ve yüksek alkol içeriğine sahiptir.

champagne Glass Cup 2. ALESMİT BİRLİK YAŞLI HIZLI SAHNE, ABD'de bu biranın her yönüyle o kadar mükemmel ki inanılmaz gücünü gözden kaçırmak çok kolay. Büyük varillerde, küçük varillerde veya şişelerde olsun, ağzınızı sonsuz bir mutlulukla doldurabilir. Bira güçlü bir çikolata ve şarap aroması sunar. Çikolata, aroma, kahve ve burbonla karıştırılmış çok ipeksi bir tada sahiptir.

3. MAIDSON EKSTRA STOUT SMG'nin MAIDSON EKSTRA STOUT Çavdar Şehri Çavdar birası mayayı süzmediğinden zengindir. Belli miktarda düşük şeker molekülleri ve amino asitlerin yanı sıra, C vitamini, H vitamini, alkol içeriği (>% 3.7), yaklaşık 12BX şeker içeriği (orijinal wort konsantrasyonu) içerir ve amino asit içeriği, bunlarınkinden daha yüksektir. genel. Tong Bira 3 ila 4 kat daha yüksek ve kalorifik değeri yüksek. Her 100 ml siyah biranın kalorifik değeri yaklaşık 77 kilokaloridir. Bu nedenle, "kara süt" olarak bilinen iyi bir biradır.

4.DIEU DU CIEL P M e MORTEL Kanada, bu kalın siyah bira döküldüğünde kremsi koyu kahverengi bir köpük oluşturur. Bira, berrak, zengin ve lezzet, zengin siyah çikolata, erik, bal ve güçlü acı tatlı kahve aroması ile dengelenmiş görünüyor, ayrıca hemen burun içine dökülen çilek aroması. Bu şarabın yumuşak bir tadı, ham bir şeker dokusu ve aynı zamanda kalın bir kıvamı vardır. Maltın tatlı lezzetini kahvenin acılığını karmaşık ve zarif bir şekilde birleştirir ve son olarak biranın hafif tadı ağızda yankılanır. Bu tür bir şarap tadı deneyiminizi neredeyse sınırına kadar getiriyor, ki bu çok zevkli.

5.ROCHEFORT TRAPPISTES Belçika koyu kahverengi ve kahverengi kabarcıklara benziyor. Özellikle incir tadı, fındık ve koyu meyvelerle kokulu bir tat verir. Ve kahve, çikolata ve şekerleme. Tatlı, hafif alkolik, Dudaklar ve dişler arasında kalan. Aromatik ve aromatiktir. Rochefort'taki en iyi bira tartışmalı.