Ana sayfa > sergi > İçerik

Piknik sepetine ne koydun?

Apr 02, 2019

Kafası karışmış veya planlamayı bilmeyenler için, harika bir piknik veya herhangi bir pikniği organize etme fikri zor olabilir. Bir hasır piknik sepeti getirmeyi unutmayın, çatalları, peçeteleri, patates salatalarını ve hatta şarapları unutabilirsiniz, her zaman bir şey unutabilirsiniz. Açık havada başarılı bir yemek başarısı için, piknik sepeti aksesuarlarının bir listesini hazırladık. Tüm piknikçiler için uygun bir liste.


Biri yeterli olmadığını düşünüyorsa, lütfen biraz daha ekleyin.

 

1. Şişe açacağı, sağlam bir şişe açacağı.

2. Plastik, akrilik veya cam şarap kadehi. Bunlar çok ucuz ve onları atmak yerine tekrar tekrar kullanılabilir. BPA içermez en iyisidir ve çoğu şarap dükkanında ve birçok perakendecide satın alınabilir.

3. Tuz, karabiber değirmeni veya diğer baharatlar. Küçük torbalarda veya diğer kaplarda taşıması kolaydır. Salata ya da başka bir şey için ezilmiş bir miktar bileşen günü kurtarabilir.

4. Baharatlı sos. Yemekler çok mu donuk? Biraz heyecanlanalım.

5. Meyve bıçağı veya katlama bıçağı. İnan bana, kesinlikle senin küçük yardımcın. Peynir kesmek, bir salam kesmek veya sandviçi ikiye bölmek ve tabii ki tatlı ve meyveyi bölmek için kullanabilirsiniz.

6. Küçük ve hafif kesme tahtası. Çok fazla alan endişelenmeyin ve çok büyük olmayın, PP kesme tahtası kullanmayı seçebilirsiniz.

7. Tek kullanımlık sofra takımı ve plakalar. Sofra takımlarından fincanlara, kaselere ve tabaklara, biyolojik olarak parçalanabilen, çevre dostu seçeneklere kadar.

picnic time