Ana sayfa > sergi > İçerik

Sıcak ve romantik şamdan

Dec 18, 2019

Stainless Steel Candleholder

Karartma süresi gittikçe daha az olsa da, ev aydınlatmasında parlak şarkı söyleme günleri giderek daha fazla hale geliyor. Ancak günümüzde, her türlü mum süslemesi, çeşitli büyük ev süpermarketlerinde sıcak satış ürünleri haline gelmiştir. Moda nostaljisinden, daha fazla modern insan evlerini dekore etmek ve atmosferi başlatmak için şamdanlar ve mumlar kullanıyor. Şamdanın modern ev yaşamındaki dekoratif işlevi, uygulanabilirliğini zaten aştı. Şamdan tasarımı gittikçe daha çeşitli ve rafine hale geliyor, bu da şamdan yeni bir anlam veriyor. Parlaklık artık evin ana rengi değil. Kasıtlı olarak yumuşak ışıklar yaratmanın etkisine ek olarak, ilkel mum ışığı ev dekorasyonu için harika bir fırça haline gelir. Bu özel anma günlerinde, evinize canlı ve akıllı bir atmosfer getiriyor, bu da romantik yaratıcılığınızı tamamen sergiliyor.


Uzun ve zarif sekizgen Şamdan, aşıkların ve çiftlerin yeni romantik anılarını açacak. Sıcak gül buketinin yanı sıra, taze açık renk şamdan sessizdir, hafızadaki sevginin yeşili ve tatlısına eşlik eder; renkli, ancak altın desenli süslemeli siyah şamdan, gösterişli ve ağırbaşlı, orta yaşlara girdikten sonra sevgi dolu çiftin istikrarlı yaşamının sıcaklığını anlatıyor, bu da kendine güven ve zımni yolculuk anlayışının yorumu. karşılıklı saygı.


Şamdanlar yatak odasına, oturma odasına ve diğer sessiz yerlere dağıtılabilir, böylece odanın soğuk görünmesi gerekmez. Enfes şamdanlar ev hayatının tadını ekler, az miktarda para harcar, odayı dekore etmek için her türlü yeni şamdan satın alır, harika şeklini ve mum ışığının güzelliğini ve kokusunu kullanır, genellikle ev sahibinin tadını tadın, veya Bogu rafında sergilemek, iyi toplamak, aynı zamanda mutlu yaşamın zarif süslemesidir.


Şık şamdan artık demir, bakır, altın, gümüş ve diğer metallerin dünyası değil. Cam, seramik, ahşap ve hatta kalın kağıt parçaları mum çubuklarının uygulama alanı haline gelmiştir. Modern Şamdan, avangard, cesur ve canlı bir tarz sergiliyor. Şekil, daire, kare ve üçgen gibi üç boyutlu geometrik desenlerle de birleştirilebilir. Zarif eğriler ve keskin kenarlar ve çizgilerin köşeleri modern Şamdan'ı mum ışığının güzelliğini tam olarak yansıtıyor. Duygularda, farklı şamdanlar ve mumlar farklı atmosfer ve ruh hali getirir.