Ana sayfa > sergi > İçerik

Baskı sınıflandırma

Sep 03, 2019

polyester tshirts 1. Yerel olarak basılmış Tişörtler: Basılı parçalar esas olarak: ön, arka, ön sol üst göğüs, manşetler, arka yaka vb. Yerel olarak basılmış Tişörtler, toplam Tişörtlerin% 70'inden fazlasını oluşturur.

2. Baskılı T-shirt: Baskılı T-shirt üç tipe ayrılabilir: kumaş baskı, kesim baskı ve giysi baskı. Hazır giysilerin tüm gövde baskısı, tişört baskısı için en yüksek teknik ekipman seviyesini temsil eden özel tişört baskı makinelerine ihtiyaç duyar.

3. Su bazlı pigment baskı: çoğunlukla beyaz tişört baskı için kullanılır.

4. Macun baskı: esas olarak T-shirt baskı boyama için kullanılır.

5. Termoset mürekkep baskısı: En umut verici T-shirt mürekkebi olan her türlü kumaş (kimyasal lifler dahil) uygundur. Gelişmiş bilgisayar tasarımı, modern otomatik üretim modu, çağdaş bilim ve teknolojinin gelişme eğiliminin simgesi için uygundur. Özellikle serigrafi baskı desenine sahip koyu renkli kumaşlarda, tutkalın etkisi eşsizdir ve bu da tutkalın T-shirt baskı alanından çıkışını hızlandırır.

6. Transfer baskı tişörtler: Esas olarak iki tip vardır: sıcakta eriyen yapışkan tipi ve deinking penetrasyon tipi.

7. Özel boya baskı: Başlıca baskı çeşitleri, barut baskı, akın baskı, ışığa duyarlı, suya duyarlı, ısıya duyarlı boya baskı, noctilucent boya baskı, kokulu boya baskı, çok renkli dekoratif film (lazer film) baskı vb.

8. Özel işlem: boya önleyici baskı, tahliye baskı, batik baskı, kravat boyalı Tişört, vb.

9. İşlemeli Tişörtler.

10. Kompozit teknoloji, yani yukarıda belirtilen baskı ve işleme işlemleri bir Tişört modelinde birleştirilir.