Ana sayfa > sergi > İçerik

Çevre dostu kağıt çanta

Jun 20, 2019

“Plastik limit emri” sekiz yıldır uygulanmaktadır. Giderek daha fazla insan çevre korunmasına önem veriyor ve giderek daha fazla insan düşük karbonlu ve çevre dostu. Plastik torba birkaç yıl gömüldükten sonra biyolojik olarak parçalanan ve ayrışan ve ayrıca zararlı sera gazları üreten polietilenden yapılmıştır. Kağıdın geri dönüştürülebilir bir kaynak olduğunu hepimiz biliyoruz, bu nedenle çevre dostu kağıt torbaların kullanımına katılan daha fazla insan var.


Çevre koruma kavramının yükselmesi ve “yasaklı beyaz kirlilik, plastik poşet kullanımı yasaktır” piyasaya sürüldüğünde, yaşamda giderek daha fazla insan çevre bilincine sahip hale geldi ve plastik poşet kullanımı giderek azaldı. Kağıt torbalar ve kraft kağıt torbalar günlük yaşamımızda yaygınlaştı. Makaleler, kraft kağıdının birçok avantaja sahip olmasına rağmen, Çin'in kraft kâğıt endüstrisi ve yabancı ülkeler arasında, esas olarak sanayi yoğunlaşmadığı ve kullanım oranı çok düşük olduğu için hala büyük bir boşluk var. Kağıt torba ve kraft endüstrisi yıllardır başını belaya sokuyor. Bununla birlikte, gelişmiş ülkelerin kişi başına düşen ambalaj kâğıdı tüketim verilerinden, Çin'in ambalaj kraft kağıdı pazarının gelişme alanı hala çok büyük.


Veriler, Çin'in kişi başına karton tüketiminin 20kg olduğunu ve ABD'nin 120kg olduğunu gösteriyor. Çin’in kişi başına düşen kâğıt torba tüketimi Hindistan’ın yarısı, Avrupa’nın çeyreği kâğıt torbalar, Japonya beşte biri ve ABD ise beşte biri.


Bu verilerden, gelecekte Çin'in piyasa talebinde küçük bir atılım olmayacağını görüyoruz. Ayrıca, yerel ambalaj kraft kağıdı pazarı entegrasyonu hızlandıracak. Endüstri standartlarının iyileştirilmesi ve ambalaj kraft kağıdı pazarının güçlü birleşimi ile büyük işletmeler küçük işletme entegrasyonlarının trendi olacaktır. Ölçek ekonomileri, piyasadaki ambalaj kraft kağıtlarını daha güçlü ve daha zayıf entegre ya da ortadan kaldıracaktır.


Kağıt poşetlerin kullanımı, uygulamaya bağlı olarak ebatta değişir. Kağıt poşetin kalınlığı için birçok gereksinim vardır. Bu nedenle, kağıt torba fiili duruma göre özelleştirilmelidir. Görsel psikolojik açıdan insanlar monoton biçimlerde rahatsız olmazlar ve çeşitlendirilmiş değişiklikler peşinde koşarlar. Kağıt poşet pastası, çevre dostu ve dayanıklı eski bir el sanatları endüstrisidir. Günümüzde kâğıt torbalar tasarlanmış ve basılmıştır ve çeşitli üst düzey ürün ambalajları veya hediye çantaları haline gelmiştir. Kağıt poşetlerin tasarımı için genellikle çok basittir. Ürün reklam stratejisinin bir uzantısı olarak, kağıt torbalar kurumsal imajı vurgulamanın anahtarıdır. Ve şimdi daha fazla fikir, çeşitli ilginç desenlerle basılan, hayatı daha sessiz ve daha ilginç hale getiren kâğıt torbalarda kullanılmaktadır.

paper bag