Ana sayfa > sergi > İçerik

Şarap Şişe Açacağı Geliştirilmesi

Aug 01, 2019

Modern endüstrinin ortaya çıkışı ve gelişmesiyle birlikte, şişe açacakları ilk nesilden üçüncü nesile, ilk plastik şişe açıcılarından on yıllarca süren bir gelişim sürecine giren çeşitli yüksek teknoloji şişe açıcılarının ortaya çıkmasına kadar gelişmiştir. Bazıları geleneksel şişe açacağı "barbar beyefendi" tarafından kullanılan bir araç olduğunu söylüyor. Daha sonra, pnömatik şişe açacağı ve elektrikli şişe açacağı ortaya çıkınca, "barbar beyefendi" daha zarif hale geldi ve gerçek bir beyefendi oldu.

İlk nesil: geleneksel şişe açacakları esas olarak plastik manuel şişe açacakları ile temsil edilir.

Bu şişe açacağı eksiklikleri açıktır: 1. zahmetli; 2. bayanlar ve çocuklar için uygun değildir; 3. bir görevlinin görünümü güzel değildir;

İkinci nesil: paslanmaz çelik şişe açacağı, kelebek şişe açacağı, hipokampal şişe açacağı, metal şişe açacağı, vb. Çok işlevli şişe açacağı, pnömatik şişe açacağı ve elektrikli şişe açacağı (prototip) teneke kağıdın kesilmesinde rol oynayan paslanmaz çelik şişe açacağı bıçağının görünümü gibi bıçak kullanımı gibi kullanım ve emek tasarrufu. Bu nesil şişe açacaklarının buluşu, üçüncü nesil pnömatik ve elektrikli şişe açacaklarının temelini atmış olan üçüncü nesil pnömatik ve elektrikli şişe açıcılarının prototipinin ortaya çıkmasında yatmaktadır.

Bu nesil şişe açacaklarının eksiklikleri de açıktır. Öncelikle, zahmetli eksikliklerden kurtulmadılar ve hala bayanlar için uygun değiller. Metal şişe açacakları bazı fiziksel prensipleri kullanmaya başlar, ancak ürünler çok büyük ve sakardır. Hava basıncı ve elektrikli şişe açacağı teknolojide olgun değildir ve görünüşte güzeldir.

Üçüncü Nesil: Pnömatik Şişe Açacağı Elektrikli Şişe Açacağı

Bu nesil şişe açacakları, pnömatik şişe açıcıları içerir. İkinci nesil bazında elektrikli şişe açacakları (kuru elektrikli şişe açacakları ve şarjlı elektrikli şişe açacakları) geliştirilmiştir. Pnömatik ve elektrikli şişe açacakları ile temsil edilirler. İkinci nesil şişe açacaklarının zahmetli ve beceriksiz eksikliklerinden kurtulurlar. Onlar teknik olarak olgun ve şık görünüşte. Bu nesil şarap şişesi açıcısının ayırt edici özelliği otomatik çalışmasıdır. Mükemmel teknolojiyi şarap şişesi açacağı için mükemmel bir şekilde uygular. Zaman kazandıran, emek tasarrufu sağlayan, kullanışlı ve hızlı ve bayanlar için daha uygun. İşte bazı tanıtımlar:

Pnömatik şişe açacağı: Kullanım prensibi: vakumlu basınç prensibi, gazı enjekte edin, basınç üretin, şarabı durdurun;

Çalışma yöntemi: Şarap şişesi açıcısının iğnesi şişeye mantarın ortasından sokulur ve şişe ağzı plastik bir koruyucu kılıf ile korunur; mantar şişe ağzından kayıncaya kadar hava şişeye yukarı ve aşağı enjekte edilir (genellikle her şişe şarap için 4-7 kez açılabilir);

Kuru Elektrikli Şişe Açacağı:

Özellikler: Tam otomatik çalışma.

Çalıştırma yöntemi: Aküyü sabitleyin, döner hareketin sesini durdurmak için aşağıdaki "etkinleştirme düğmesini" basılı tutun, yukarıda şişe durdurucusundan çıkabilirsiniz.

Elektrikli Şişe Açacağı Şarjı: Özellikler: Tam otomatik çalışma. Gümüş kaplama görünüm, şık ve güzel

Çalışma yöntemi: Dahili güç kaynağı, şarj cihazı ile donatılmış; döner hareketin sesini durdurmak için aşağıdaki "etkinleştirme düğmesine" basın ve yukarıdaki "etkinleştirme düğmesini" basılı tutarak şişe durdurucusundan çıkabilirsiniz.