Ana sayfa > sergi > İçerik

Fuların sınıflandırılması

Jul 26, 2019

PPL-SSF020 Kenevir eşarp

Uygun mevsim: ilkbahar ve yaz

Keten lifi iyi tokluğa, yıkanabilirliğe, sürtünme direncine, hızlı ısı dağılımına ve düşük toz emme oranına sahiptir, böylece cilde çok rahat bir cilt dostu etki verebilir. Doğal bir kumaş olarak, keten fular, eşsiz kırışıklık tarzı nedeniyle bazı insanların lehine olmuştur.

İpek şal

Uygun mevsim: ilkbahar, yaz ve sonbahar

İpek yumuşak ten, hafif ve zarif bir malzemedir. İpek, sıcaklık tutmada biraz daha düşüktür, ancak doğal gözenekli elyaf yapısı nedeniyle, iyi bir ısı dağılımı ve hava geçirgenliğine sahiptir ve insanların ilkbahar ve yaz aylarında eşarp ihtiyacını karşılayabilir.

Dantel eşarp

Uygun mevsim: ilkbahar, yaz ve sonbahar

Dantel malzemesi pamuk, spandeks, polyester ve diğer karışımlardan yapılır. İyi esneklik, güçlü hava geçirgenliği ve güneş koruyucu özelliğine sahiptir. Dantel malzemesi hafif kadınsı bir tadı yansıtır ve ilkbahar ve yaz aylarında sıradan pamuk, keten ve şifon giysilerle mükemmel bir şekilde eşleştirilebilir.

Pamuklu atkı

Uygun mevsim: ilkbahar, sonbahar ve kış

Pamuk atkılar, rahat tutuşları, iyi ısı depoları ve ısı yayılımı için memnuniyetle karşılanmaktadır. Pamuk fular kalınlığı incedir, özellikle de çok katmanlı modelleme yaparken şişkinlik etkisi olmaz.