Ana sayfa > sergi > İçerik

Heineken marka profili

Dec 13, 2019

Tam adı Heineken brouwerijen olan Heineken, Heineken olarak Çince'ye çevrildi,

rubber bar spill mats

Gerard Adriaan Heineken tarafından 1864 yılında Amsterdam'da kurulan dünyaca ünlü bir Hollandalı bira markasıdır. Marka, dünya marka laboratuarı tarafından derlenen 2006 dünya ilk 500 listesinde 125. sırada yer aldı.

65 ülkede 130'dan fazla şarap imalathanesine sahip olan Heineken'in yaklaşık 57557 çalışanı var. Uzun bir süre, Heineken, cruzcampo, kaplan, yywiec, starobrno, zagorka, birra Moretti, ochota, Murphy's, Star ve tabii ki 170'den fazla özel, yerel, bölgesel ve hatta uluslararası en kaliteli bira üretti ve sattı. Heineken pilsener. Heineken, yaklaşık 150 yıl önce ilk birasını ürettiği için orijinal formülünün asla değişmediğini iddia ediyor.

Heineken'in yıllık bira üretimi 121.8 milyar litredir (121.8 milyar litre veya 121.8 milyon metreküp). Heineken'in Hollanda şarap imalathaneleri zoeterwoude ve 's-Hertogenbosch'ta bulunmaktadır. Amsterdam'da bulunan orijinal şaraphane 1988 yılında kapatıldı. Bina Heineken deneyimi adı verilen bir müzeye dönüştürüldü. Müze, Heineken birasının tarihini ve bira yapım sürecini gösteren hala Heineken bira fabrikasının sözlerini tutuyor. Serginin sonunda ziyaretçilerin bira tadına bakabileceği bir bar var.